Evden eve nakliyat ve Esya koruma islemleri EtilerEtiler evden eve nakliyat alanında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı durumuna getiren işletmemiz, Etiler ve civarında güvenilir nakliyat hizmetleri arz etmektedir.

Etiler yahut civarında şirketimizce yapılan eşya nakli işlemlerinde, Etiler içerisinde bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, bu lokasyondaki müşterilerimize Etiler otoparkımızda bulunan araçlarımız sevk edilmektedir.

Eski metodlarla ev taşıma dönemi artık geçerliliğini yitirmiştir. Şimdiki Zaman Diliminde profesyonel çözümlerle evden eve nakliyat hizmetlerini içselleştirmeyen nakliyat kuruluşları, ev eşyalarının taşınması konusunda ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde uzman olan kurum çalışanlarımızın her biri kendi hususi görev alanlarında oldukça potansiyel sahibidir. Yaptığı işi kendi şahsi kariyeri biçimine getirmiş kişilerle kadrosunu güçlendiren teşekkülümüz için, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olması fazlasıyla önemlidir.

Evden eve nakliyat organizesinde ilk olarak ekspertiz işlemleri yerine getirilmektedir. Eksper hizmetleri ücretsizdir ve taşıma hizmetinin en önemli aşamalarından birini oluşturur. İnceleme faaliyetlerinin kaliteli sunulması, eşya taşıma süreçleri süresince arıza oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenle, eksper faaliyetleri alanında görev verdiğimiz çalışanlarımız, mesleklerinde deneyimli kişilerdir.

Ekspertiz hizmeti ile olası problemlere meydana gelmeden önlem alınabilmektedir.

Eksper personelimiz, inceleme hizmeti gayesiyle adresinize geldiğinde, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesap eder ve gerekli olacak kapalı kasa aracı kararlaştırır. Nem gibi iklimsel etkenlerden eşyalarınızı koruyan kapalı kasalı ve özel dizayn nakliyat araçlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş esneklik donanımıyla son derece korumalıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız son model ve güvencelidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri sürekli olarak yapılır. Sürücülerimiz uzun senelerin tecrübesine sahip ve uzmandır.
Eksperlerimiz, doğru lojistik kamyonuyla birlikte lüzumlu olan paketleme malzemeleri, görevlendirilecek elemanlar ve diğer önemli gereksinimleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Son olarak taşınacak yerin çevresel durumu saptanır ve lojistik planlaması yapılır. Ekspertiz hizmeti sonrasında teminat için sigorta poliçesi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Taşıma Aracına İstiflemeEtiler Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri konusunda tecrübeli olan ekiplerimiz, eşya taşımacılığı meselesi için fazlasıyla ciddiyet içeren paketleme işlemlerini elit bir tarzla uygulamaktadır. Bu kalite çerçevesinde Etiler Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz hakim bir statüdedir. Firmamızın sunduğu Etiler evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Nakliye servis işlemleri arasında en mühim unsurdur.
Hassas ya da değerli eşyalarınız için özel ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, farklı baloncuklu naylonlar kullanılmaktadır. Büyük eşyalar özenle paketlenir. Montaj hizmetleri için uzman kadromuz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın tahribat almaması düşüncesiyle eşya çeşitlerine göre özelleşen ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Taşıma asansörü, dikkatle kurulur. Taşıma asansörünün kurulacağı yere tam olarak dayanması ve eşya taşıma bölümünün düzgün bir şekilde inip çıkması ve sarsılmaması gerekir Asansörcümüz alanında deneyimlidir. Etiler asansörlü evden eve nakliyat sayesinde firmamız, Etiler ve etrafındaki bölgede olan evinizde eşyalarınızı kısa bir zamanda ve sağlam bir biçimde indirerek nakil aracına yerleştirmekte ve aynı şekilde evinize çıkarmaktadır. Hacimli mobilyaların ilk önce ambalajlanması ve aracın yanına indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır malzemeler dayanıklı olduğu için öncelikli yerleştirilir. Hassas ev eşyaları ve cihazlar daha üst kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşyaların getirildikleri evde olduğu gibi taşınılacak eve konumlandırılmasıyla, eşya nakli işlemi genel çerçevede biter. Yeni evde eşya ve malzemelerinizin yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması için uzman ustalarımız vazifelendirilir. Talep edilmesi durumunda eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemi hususunda bayan personel vazifelendirilmektedir.

Geniş Bilgi

İlgili Bazı Siteler; Arnavutköy Evden Eve Nakliyat - Karşıyaka taşımacılık - Bodrum Evden Eve - Evden Eve Nakliye İzmir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *